Eshop
Váš košík je prázdný.

VoIP PBX server - ADVANCED

VoIP PBX server - ADVANCED

Oddálit
Přiblížit
Vysoce výkonná a spolehlivá VoIP ústředna pro použití v nejnáročnějších podmínkách. Jako ostatní typy Inted VoIP PBX serverů nabízí komplexní řešení pobočkové ústředny s pokročilými funkcemi již v základní konfiguraci. Varianta ADVANCED je vhodná do velkých firem až se stovkami připojených telefonů nebo do větších call center.
Deprecated functionality: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /var/www/avatechcz/web/avatech.cz/voip/lib/Zend/Locale/Format.php on line 302
Cena bez DPH
 
 

Popis produktu


<strong>Hlavní funkce ústředny:</strong><br /> <ul><li>Podpora protokolů SIP, IAX2, H.323</li><li>Možnost připojení EuroISDN2, EuroISDN30 nebo analogových linek</li><li>Neomezené množství připojených SIP telefonů (limitováno pouze výkonem serveru)</li><li>Neomezené množství připojených VoIP operátorů (nejste vázáni k jednomu poskytovateli hlasových služeb)</li><li>Vzájemné spojování ústředen (vytvoření telefonní sítě s jednotným číslovacím plánem a voláním zdarma)</li><li>Neomezený počet hlasových schránek (s možností zasílání zpráv e-mailem)</li><li>Neomezený počet IVR menu</li><li>Neomezený počet konferencí</li><li>Čekací fronty (podpora call center)</li><li>Nahrávání hovorů</li><li>Všechny běžné telefonní funkce - zobrazení/skrytí identifikace, přeměrování, přepojení, vzdálené vyzvednutí, parkování hovorů, hudba při čekání, ...</li><li>Mobilní pobočky (mobility extension)</li><li>Detailní záznamy o provedených hovorech (včetně cen)</li><li>Faxový server</li><li>Možnost připojit jakékoliv telefony s podporou protokolu SIP</li><li>Automatická konfigurace telefonů</li><li>Konfigurace přes WWW rozhraní</li><li>Možnost dalších síťových funkcí (např. router/firewall)</li></ul><div class="pd-pc-info">Naše VoIP ústředny jsou velmi flexibilní a snadno přizpůsobitelné požadavkům zákazníka. Použití jako pobočková ústředna je jen jednou z mnoha možností a mohou sloužit například pro obsluhu zákaznických linek, jako ústředny call centra nebo jako zařízení pro nahrávání hovorů. Více o funkcích, vlastnostech, možnostech a příkladech použití se dozvíte v sekci <a href='http://www.inted.cz/ip-telefonie/voip-telefonni-ustredny'>IP telefonie - VoIP ústředny</a></div><strong>Parametry modelu MEDIUM:</strong><ul><li>Doporučeno pro 500 paralelních SIP telefonů</li><li>Doporučeno pro 100 současných hovorů</li><li>Možnost osazení až pěti rozšiřujícími kartami (doporučeno max. 64 x ISDN2 nebo 4 x ISDN30)</li><li>2x LAN/WAN port</li><li>2x HDD (HW RAID1)</li><li>Provedení TOWER nebo RACK 3U/4U (jako varianta možno i RACK 1U)</li></ul><div div class="pd-pc-info"><center><a href='http://www.inted.cz/ip-telefonie/voip-telefonni-ustredny/varianty-inted-voip-pbx-serveru'>Srovnání variant Inted VoIP PBX serverů</a></center></div>Uvedená cena je bez konfigurace a montáže. Pokud máte zájem o kompletní dodávku ústředny, <a href="http://www.inted.cz/kontakty/35-kontakty/2-ing-vnislav-chatrny">kontaktujte nás</a>.
Všeobecné obchodní podmínky   |   Reklamační řád   |   Copyright © 2014 Avatech s.r.o.